ТзДВ "Львівський завод
фрезерних верстатів"
Україна, 79035, м. Львів, вул. Зелена, 149
тел.: 032 270 57 68, 068 240 5 300, 066 240 2 300
stanok@lviv.farlep.net

Послуги з фрезерним роботам

Для виготовлення деталей з металу дуже часто використовують фрезерні роботи. Це дозволяє досягти набагато більшої точності, ніж при виготовленні іншими способами. Також при фрезеруванні можна отримати якісні деталі різних габаритів, складних форм, а весь процес не займає багато часу і виконується фахівцями.

На Львівському заводі фрезерних верстатів приймають замовлення на фрезерні роботи по металу від всіх, кому вони знадобилися. Велика кількість техніки і наявність кваліфікованих фахівців дозволяє нашим клієнтам бути впевненими, що результат буде повністю відповідати їх вимогам. Терміни і ціни можна узгодити при зверненні.

Фрезерні роботи на замовлення

Існує кілька способів фрезерної обробки - торцева, кінцева, фасонна, периферійна. Спосіб обробки визначається для кожної деталі, з огляду на її форму, габарити і креслення. Фрезерні роботи виконуються на сучасному обладнанні, щоб не тільки встигати зробити деталі за короткий термін, але і досягти особливої ​​точності.

Якщо цікавить, як саме проводяться роботи і які послуги наш завод готовий надати, звертайтеся прямо зараз. Ми готові надати потрібну інформацію всім бажаючим.

Приклади фрезерних робіт

Обробка металів вимагає великої відповідальності і досвіду, тому її слід довіряти професіоналам. На нашому заводі такі роботи виконуються десятки років, ми готові надати приклади. Більше про діяльність заводу можна дізнатися на нашому сайті, включаючи інформацію про наше обладнання, ціни на техніку, а також приклади готової техніки.

При замовленні фрезерних робіт ціна розраховується індивідуально. Зателефонуйте нам або напишіть на електронну пошту, щоб дізнатися розцінки і терміни виконання, а також замовити фрезерні роботи по металу.

Продукція заводу
Комбінований агрегат для передпосівного обробітку грунту ЛК-6
Комбінований агрегат для передпосівного обробітку грунту ЛК-6
детальніше >>
Верстати моделі ЛФ-320У
Верстати моделі ЛФ-320У
детальніше >>
Вертикально-фрезерний верстат моделі ЛФ 200
Вертикально-фрезерний верстат моделі ЛФ 200
детальніше >>
Горизонтальний копіювально фрезерний верстат з пантографом 6Е463
Горизонтальний копіювально фрезерний верстат з пантографом 6Е463
детальніше >>