ТзДВ "Львівський завод
фрезерних верстатів"
Україна, 79035, м. Львів, вул. Зелена, 149
тел.: 032 270 57 68, 068 240 5 300, 066 240 2 300
stanok@lviv.farlep.net

Ремонт універсальних, фрезерних, токарних, металорізальних, деревообробних верстатів

При виробництві деталей використовуються різні типи верстатів. Але з часом багато хто з них ламаються, іржавіють, зношуються, тому потребують капітального ремонту за участю фахівців. Після проведення ремонтних робіт, вони знову підходять для професійного виготовлення деталей, часто це набагато вигідніше, ніж покупка свіжих верстатів.

Якщо знадобився ремонт токарних верстатів, то власників зазвичай цікавить ціна послуг, їх якість і професіоналізм майстрів. Львівський завод фрезерних верстатів пропонує вигідні ціни, швидке виконання робіт, а також професійний рівень. На сайті можна дізнатися більше про досвід нашого заводу і послуги, які тут надають.

Ремонт верстатів

Є багато причин, за якими може бути потрібен ремонт верстатів ЧПУ і інших - засмічення вузлів, зношування деталей, механічні пошкодження. Якщо верстат працює несправно, потрібно провести його діагностику, а потім провести відповідні роботи за участю фахівців. Це стосується ремонту шліфувальних верстатів, ремонту металорізальних верстатів і інших послуг.

Якщо обладнання зламалося, потрібно відразу ж звертатися за допомогою. Це дозволить виправити поломку і досить чимало заощадити, особливо з огляду на ціни за покупку сучасного обладнання. Якщо потрібен ремонт фрезерних верстатів, ремонт деревообробних верстатів та інші роботи, ви можете довідатися про ціни, якщо напишете або зателефонуйте нам.

Ремонт верстатів ЧПУ

Наш завод вже десятки років виконує роботи по обробці металів. Тому ми приймаємо і швидко виконуємо замовлення на капітальний ремонт верстатів, ремонт і модернізація верстатів. Якщо зв'язатися з нами, можна отримати більше інформації про наші ціни і тривалість виконання робіт, а також приклади і все, що цікавить наших клієнтів.

Скористайтеся нашими перевагами вже зараз. Замовляючи ремонтні роботи від нашого заводу, клієнти вже скоро отримують своє обладнання, яке знову працює справно.

Продукція заводу
Горизонтальний копіювально фрезерний верстат з пантографом 6Е463
Горизонтальний копіювально фрезерний верстат з пантографом 6Е463
детальніше >>
Вертикально-фрезерний верстат моделі ЛФ 200
Вертикально-фрезерний верстат моделі ЛФ 200
детальніше >>
Гравіювально - фрезерний верстат з ЧПУ ЛФ 250 Ф3
Гравіювально - фрезерний верстат з ЧПУ ЛФ 250 Ф3
детальніше >>
Вузли та запасні частини для агропромислового комплексу
Вузли та запасні частини для агропромислового комплексу
детальніше >>