ТзДВ "Львівський завод
фрезерних верстатів"
Україна, 79035, м. Львів, вул. Зелена, 149
тел.: 270-57-68, 270-34-66, 270-46-05
факс: (032) 270-81-85stanok.lviv.ua, stanok@lviv.farlep.net

Виготовлення шпильок і шестерні під замовлення

Шпильки і шестерні є важливими деталями багатьох механізмів. Щоб ці механізми довго і правильно працювали, їх деталі повинні бути виготовлені якісно, ​​з дотриманням точності. Тому такі роботи краще замовляти у компанії, яка вже десятки років виконує обробку металів і дотримується стандартів якості при наданні подібних послуг.

Виготовлення шестерень і шпильок на замовлення Львівським заводом фрезерних верстатів проводиться відповідно до вимог наших клієнтів. Наше обладнання дозволяє створювати деталі з особливою точністю, щоб вони відповідали кресленням.

Перелік шпильок і шестерень які виготовляються

Можна звернутися по консультацію, якщо цікавить виготовлення колісних шпильок або виготовлення різьбових шпильок. Також ми надаємо послуги тим, хто цього потребує виготовлення валів шестерень і інші подібні роботи. При цьому також можна уточнити терміни робіт і вимоги до металів, якості обробки, а також узгодити цінове питання.

Щоб дізнатися, чи випускає наш завод шпильки і шестерні конкретного типи, форми і габаритів, можна просто написати або зателефонувати нам. Це дозволяє легко отримати потрібну інформацію, також замовити потрібні роботи.

Приклади робіт

На сайті можна подивитися приклади нашого обладнання. Також звертайтеся, щоб побачити більше прикладів і дізнатися більше про деталі, які ми виготовляємо. Наші представники проконсультують кожного, хто до нас звертається.

Безліч клієнтів вже оцінили якість деталей, що виготовляються Львівським заводом фрезерних верстатів. Якщо знадобилися шестерні і шпильки на замовлення і при цьому важлива точність і короткий термін виконання робіт, звертайтеся прямо зараз.

Продукція заводу
Гравірувально-фрезерний верстат моделі ЛФ-250Ф3
Гравірувально-фрезерний верстат моделі ЛФ-250Ф3
детальніше >>
Гідророзподільник КТА-16.84.800
Гідророзподільник КТА-16.84.800
детальніше >>
Гравірувальний копіювально-фрезерний верстат з пантографом 6Е463
Гравірувальний копіювально-фрезерний верстат з пантографом 6Е463
детальніше >>
Комбінатор ЛК-2
Комбінатор ЛК-2
детальніше >>