ТзДВ "Львівський завод
фрезерних верстатів"
Україна, 79035, м. Львів, вул. Зелена, 149
тел.: 270-57-68, 270-34-66, 270-46-05
факс: (032) 270-81-85stanok.lviv.ua, stanok@lviv.farlep.net

Про нас

ТзДВ "Львівський завод фрезерних верстатів" - заснований в 1952 році. Головна спеціалізація підприємства - це верстатобудування, випуск металообробних гравірувальних, копіювально-фрезерних верстатів, як з ручним так і з числовим програмним керуванням, а також деревообробних верстатів. Заводом також впроваджено в серійне виробництво сільськогосподарська техніка з обробки землі та гідроапаратура. Крім цього, завод приймає заявки на виготовлення продукції під замовлення за наданими кресленнями Замовника (наприклад муфти, шестерні, вали різних розмірів, корпуса, металоконструкції та ін.), здійснює капітальний ремонт металоріжучих та деревообробних верстатів, ремонт елементів конструкції землеройної та дорожньої техніки.

     Але найбільше хочеться привернути Вашу увагу і ознайомити з нашою грунтообробною технікою, технічні характеристики і фото якої детально зазначені в розділі "Продукція та послуги". Грунтообробна техніка виготовляється та реалізується нашим заводом вже більше 15 років. Вона сертифікована, конструктивно удосконалена і поєднує в собі найкращі якості традиційних культиваторів. Працює в господарствах майже всіх областей України і нормально зарекомендувала себе в експлуатації без якихось позаштатних ситуацій. Ціна нашої грунтообробної техніки набагато менше імпортних аналогів, відносно недорога. 

       Переваги застосування: 

  • зростання родючості грунту;
  • збільшення накопичення вологи в грунті;
  • одночасно виконуються чотири операції: розпушення, кришення, вирівнювання та ущільнення грунту;
  • руйнується кірка на поверхні грунту;
  • створюються сприятливі умову для проростання і розвитку рослин;
  • знижуються ерозійні процеси грунту.     

     Про наше підприємство можна ще добавити, що - ТзДВ "ЛЗФВ" - одне з тих машинобудівних підприємств України, якому вдалося зберегти свій науково-конструкторський і виробничий потенціал. Завод повністю оснащений неохідним металообробним обладнанням, у т.ч. верстатами з ЧПК високої точності і укомплектований робочим та інженерно-технічним персоналом. Виробнича структура ТзДВ "ЛЗФВ" включає в себе заготівельне, механічне, термічне і складальне виробництва. У додаткове обслуговуюче виробництво входять ремонтно-механічний, ремонтно-енергетичний, транспортний цехи та складське господарство.

      ТзДВ "ЛЗФВ" буде радий бачити Вас в числі своїх партнерів і запрошує до взаємовигідного співробітництва.

Продукція заводу
Комбінатор ЛК-4 - агрегат комбінований для передпосівного обробітку - 25% Урядової компенсації
Комбінатор ЛК-4 - агрегат комбінований для передпосівного обробітку - 25% Урядової компенсації
детальніше >>
Гідророзподільник КТА-16.84.800
Гідророзподільник КТА-16.84.800
детальніше >>
Гравірувальний копіювально-фрезерний верстат з пантографом 6Е463
Гравірувальний копіювально-фрезерний верстат з пантографом 6Е463
детальніше >>
Комбінатор ЛК-2
Комбінатор ЛК-2
детальніше >>