ТзДВ "Львівський завод
фрезерних верстатів"
Україна, 79035, м. Львів, вул. Зелена, 149
тел.: 032 270 57 68, 068 240 5 300, 066 240 2 300
stanok@lviv.farlep.net

Розточування блоку циліндрів

Блок циліндрів працює ефективно до тих пора, поки не його геометрія починає змінюватися. Це може відбуватися з різних причин, особливо при тривалому використанні. Як результат, блоки циліндрів неправильно працюють, витрачають занадто багато масла і палива, а також виявляються інші несправності, які слід виправити.

Повернути колишню геометрію, щоб блоки відповідали стандартам, можна за допомогою розточування. Це особлива процедура, яку потрібно проводити за участю фахівців і на відповідному обладнанні. Після того, як проводиться розточування циліндрів, блоки знову працюють справно, споживають потрібну кількість масла і палива, працюють ще довгий час.

Ціни на розточення блоку циліндрів

Якщо знадобилися такі послуги, зв'яжіться з нами і отримаєте інформацію щодо цін. Всі роботи виконуються індивідуально, тому розцінки можуть змінюватися, також впливає складність і тривалість процедури. Наш завод пропонує дуже вигідні ціни на розточення блоку циліндрів, особливо з огляду на результати і якість таких робіт.

Щоб отримати інформацію про ціни і замовити розточення, просто телефонуйте нам. Можна також написати на електронну пошту, якщо це Вам зручніше. Також це дозволяє дізнатися більше про тривалість і особливості процедури.

Приклади робіт

На сайті можна подивитися обладнання та деталі, виготовлені Львівським заводом фрезерних верстатів. Уже десятки років завод дотримується стандартів і загальноприйнятих норм якості, пропонуючи клієнтам широкий спектр послуг з обробки металів. Якщо потрібна розточування за доступною ціною, можете звертатися прямо зараз.

При цьому враховуються всі норми точності і якості, а також вимоги наших клієнтів. Телефонуйте або пишіть нам, щоб дізнатися, як замовити розточення блоку циліндрів і як вона проводиться фахівцями нашої компанії.

Продукція заводу
Вертикально-фрезерний верстат моделі ЛФ 200
Вертикально-фрезерний верстат моделі ЛФ 200
детальніше >>
Копіюваль-фрезерний верстатів ЛТ260К
Копіюваль-фрезерний верстатів ЛТ260К
детальніше >>
Багатоцільовий верстат ИР320ПМФ4
Багатоцільовий верстат ИР320ПМФ4
детальніше >>
Верстат безконсольний вертикально-фрезерний ЛТ-260Ф3
Верстат безконсольний вертикально-фрезерний ЛТ-260Ф3
детальніше >>