ТзДВ "Львівський завод
фрезерних верстатів"
Україна, 79035, м. Львів, вул. Зелена, 149
тел.: 032 270 57 68, 068 240 5 300, 066 240 2 300
stanok@lviv.farlep.net

Виготовлення муфт і валів

Муфтами називають вузли та деталі, які передають обертальний рух між валами. На сьогоднішній день налічується кілька варіантів муфт, з огляду на їх конструкцію. Такі вузли та деталі дуже важливі для належного функціонування обладнання, тому послуга виготовлення зубчастих муфт користується великим попитом.

Наш завод пропонує виготовлення таких деталей за допомогою сучасної техніки. Ми володіємо спеціальним обладнанням, а також багаторічними напрацюваннями для того, щоб створювати якісні деталі і дотримувати потрібний рівень точності.

Перелік муфт і валів які виготовляються

Що стосується типів муфт, зазвичай використовуються еластичні, зубчасті, фланцеві, магнітні, запобіжні та інші. Якщо бажаєте замовити виготовлення муфт на замовлення, просто зверніться і уточніть, які саме типи потрібні, надайте їх креслення та іншу інформацію. Можна вказати інші вимоги до якості готових виробів.

Також є багато типів валів. Основними є зубчасті, шестерні, шевронні, конічні, інші. Наш завод пропонує виготовлення валів на вигідних умовах для своїх клієнтів.

Приклади робіт

На сайті можна подивитися на обладнання, виготовлене на нашому заводі. Звертайтеся до нас, щоб отримати приклади готових виробів перед тим, як замовляти виготовлення шліцьових валів і муфт. Це дозволить переконатися, що ми пропонуємо якість за вигідною ціною, завдяки великому досвіду та професійного обладнання.

Ціни на виготовлення різних муфт і валів краще уточнювати перед тим, як замовляєте послуги. Зв'яжіться вже зараз для отримання інформації з приводу того, які типи деталей ми випускаємо, з якими металами працюємо, яка техніка при цьому використовується, а також як можна замовити необхідні деталі і коли їх можна буде отримати.

Продукція заводу
Копіюваль-фрезерний верстатів ЛТ260К
Копіюваль-фрезерний верстатів ЛТ260К
детальніше >>
Вал первинний Т-150
Вал первинний Т-150
детальніше >>
Вузли та запасні частини для агропромислового комплексу
Вузли та запасні частини для агропромислового комплексу
детальніше >>
Верстати моделі ЛФ-320У
Верстати моделі ЛФ-320У
детальніше >>