ТзДВ "Львівський завод
фрезерних верстатів"
Україна, 79035, м. Львів, вул. Зелена, 149
тел.: 032 270 57 68, 068 240 5 300, 066 240 2 300
stanok@lviv.farlep.net

Шліфування деталей і станин токарних і фрезерних верстатів

Станини токарних верстатів призначені для кріплення майже всіх їх механізмів і вузлів, вони відіграють дуже важливу роль в тому, щоб верстати прослужили багато років. Найчастіше вони приймають великі навантаження, тому виготовляються з особливо надійних металів. Але з часом вони вимагають догляду і шліфування, як і інші деталі верстатів.

При цьому далеко не завжди легко підібрати спеціальне обладнання, щоб відремонтувати і відшліфувати деталі фрезерних верстатів. На допомогу приходить Львівський завод фрезерних верстатів, який володіє технікою для проведення таких робіт. Потрібно всього лише звернутися до нас і уточнити, які саме роботи потрібно провести.

Шліфування станин верстатів

Така шліфовка передбачає зачистку і запилення дефектів, таких як задираки і забоїни на поверхні. Також виконуються інші роботи для того, щоб повернути станини і решти деталей колишню працездатність. На нашому заводі всі ці завдання виконують досвідчені майстри, у яких вже є великий досвід надання подібних послуг.

Для шліфування деталей важливо правильно підібрати обладнання, оскільки розміри верстатів можуть бути різними. Зателефонуйте або напишіть нам, щоб уточнити, що саме потрібно і чи є у нас відповідне обладнання.

Вартість послуг

Оскільки у кожного з замовлень свої особливості, а тривалість і складність робіт може відрізнятися, на шліфування станин ціни потрібно уточнювати при зверненні. Це дозволить дізнатися, у скільки обійдуться такі послуги і за який термін їх виконають.

Звертаючись до Львівського заводу фрезерних верстатів, клієнти можуть оцінити багаторічний досвід цієї компанії. Всі роботи виконуються професіоналами, при використанні якісної сучасної техніки.

Продукція заводу
Копіюваль-фрезерний верстатів ЛТ260К
Копіюваль-фрезерний верстатів ЛТ260К
детальніше >>
Верстат 2-ох шпиндельний копіювально-фрезерний з пантографом ЛД 1100
Верстат 2-ох шпиндельний копіювально-фрезерний з пантографом ЛД 1100
детальніше >>
Вал первинний Т-150
Вал первинний Т-150
детальніше >>
Гравіювально - фрезерний верстат з ЧПУ ЛФ 250 Ф3
Гравіювально - фрезерний верстат з ЧПУ ЛФ 250 Ф3
детальніше >>