ТзДВ "Львівський завод
фрезерних верстатів"
Україна, 79035, м. Львів, вул. Зелена, 149
тел.: 032 270 57 68, 068 240 5 300, 066 240 2 300
stanok@lviv.farlep.net

Шліфування деталей і станин токарних і фрезерних верстатів

Станини токарних верстатів призначені для кріплення майже всіх їх механізмів і вузлів, вони відіграють дуже важливу роль в тому, щоб верстати прослужили багато років. Найчастіше вони приймають великі навантаження, тому виготовляються з особливо надійних металів. Але з часом вони вимагають догляду і шліфування, як і інші деталі верстатів.

При цьому далеко не завжди легко підібрати спеціальне обладнання, щоб відремонтувати і відшліфувати деталі фрезерних верстатів. На допомогу приходить Львівський завод фрезерних верстатів, який володіє технікою для проведення таких робіт. Потрібно всього лише звернутися до нас і уточнити, які саме роботи потрібно провести.

Шліфування станин верстатів

Така шліфовка передбачає зачистку і запилення дефектів, таких як задираки і забоїни на поверхні. Також виконуються інші роботи для того, щоб повернути станини і решти деталей колишню працездатність. На нашому заводі всі ці завдання виконують досвідчені майстри, у яких вже є великий досвід надання подібних послуг.

Для шліфування деталей важливо правильно підібрати обладнання, оскільки розміри верстатів можуть бути різними. Зателефонуйте або напишіть нам, щоб уточнити, що саме потрібно і чи є у нас відповідне обладнання.

Вартість послуг

Оскільки у кожного з замовлень свої особливості, а тривалість і складність робіт може відрізнятися, на шліфування станин ціни потрібно уточнювати при зверненні. Це дозволить дізнатися, у скільки обійдуться такі послуги і за який термін їх виконають.

Звертаючись до Львівського заводу фрезерних верстатів, клієнти можуть оцінити багаторічний досвід цієї компанії. Всі роботи виконуються професіоналами, при використанні якісної сучасної техніки.

Продукція заводу
Вузли та запасні частини для агропромислового комплексу
Вузли та запасні частини для агропромислового комплексу
детальніше >>
Універсальний копіювально- фрезерний верстат моделі 6А464
Універсальний копіювально- фрезерний верстат моделі 6А464
детальніше >>
Комбінований агрегат для передпосівного обробітку грунту ЛК-4
Комбінований агрегат для передпосівного обробітку грунту ЛК-4
детальніше >>
Вал первинний Т-150
Вал первинний Т-150
детальніше >>